Kovo 17 d. Marijampolės ŽSM sporto salėje buvo sužaistos atsakomosios LTF I-os lygos čempionato rungtynės. Marijampolės ,,Statybos ritmas-ŽSM” nesugebėjo rimčiau pasipriešinti Kelmės tinklininkams ir pralaimėjo ,,sausu” rezultatu 0:3 ( 17:25, 24:26, 16:25). Marijampolės komandai labai trūko Liuksemburgo stipriausioje VC ,,Strassen” komandoje žaidžiančio Deivydo Raibikio. ,,Statybininkai” rimčiau priešinosi tik antrame sete, kuriame kaip ir pirmose atkrintamosiose varžybose ,,persilaužimą” padavimais pradėjo jungiantysis žaidėjas Lukas Urmanavičius. Kelmės komandai pirmaujant 17:22, vietoje Ričardo Kvasausko į aikštelę išėjęs L.Urmanavičius padavimais sušvelnino rezultatą iki minimumo 21:22. Kelmiečiai prisimindami L.Urmanavičiaus padavimų ,,klastą” paėmę minutinę pertraukėlę  išmušė Luką iš padavimų ritmo ir jo paduotas kamuolys nuskriejo į autą…21:23. Tos dienos geriausias Marijampolės komandos žaidėjas, veteranas Ramūnas Neveckas stipriu puolamuoju smūgiu sušvelnino rezultatą iki 22:23 ir tikslia užtvara iki 23:24, tačiau varžybų pabaiga priklausė svečių puolimui.