Birželio 12-13 d. Raseiniuose vyko Lietuvos jaunių U – 14 (gim. 1996 m. ir vėliau) pliažo tinklinio čempionatas. Marijampolei atstovavo trys trenerio Romo Sujetos treniruojamos berniukų komandos. Be marijampoliečių čempionate dalyvavo 22 komandos iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Raseinių, Jonavos ir Palangos. Tokio amžiaus sportininkams tai yra pirmos oficialios varžybos ant smėlio, todėl žaidėjai neturi reitingo taškų. Komandos į lentelę surašomos ištraukus burtus, pagal kuriuos žaidžiama iki dviejų pralaimėjimų-komanda patyrusi du pralaimėjimus pasitraukia iš tolimesnių varžybų. Pirmajame rate visos trys Marijampolės komandos iškovojo pergales. Antrajame rate tarpusavyje susitiko dvi marijampoliečių komandos: Audrius Kasparavičius, Mantas Kvietelaitis 2:0 nugalėjo brolius-dvynius Matą ir Luką Navickus. Marijampolės pirmoji komanda A.Kasparavičius ir M.Kvietelaitis nugalėję visus varžovus … ir pralaimėję tik treniruočių draugams iš antrosios komandos Martynui Petruliui ir Pauliui Misiukevičiui iškovojo Lietuvos čempionų titulus. Po pralaimėjimo, A.Kasparavičius ir M.Kvietelaitis nugalėjo Raseinius, pusfinalyje 2:0 (15:11, 15:12) Panevėžį ir finale 2:1 Kelmę, nors pirmąjį setą ir pralaimėjo 12:15. Antroji Marijampolės pora M.Petrulis ir P.Misiukevičius varžybose dėl patekimo į pusfinalį 2:0 nugalėję būsimus čempionus, pusfinalyje pralaimėjo Kelmės, o rungtynėse dėl trečios vietos Šiaulių tinklininkams ir užėmė ketvirtąją vietą, antri Kelmės (M.Burneikis, A.Danbrauskas), treti Šiaulių (Milius, Vilkonis) tinklininkai.

Tai antras Marijampolės paplūdimio tinklininkų iškovotas čempionų titulas (2008 m. Lietuvos U-16 čempionais tapo A.Aleknavičius ir A.Strakalaitis) Lietuvos tinklinio istorijoje… čempionų iš Marijampolės galėjo ir nebūti, kadangi miestas nesugebėjo rasti lėšų (iki 200 Lt.) reikalingų degalams išvykti į Olimpinės sporto šakos varžybas. Jaunieji tinklininkai ir treneris už galimybę dalyvauti varžybose dėkoja savo tėveliams ir keletui tinklinio entuziastų.

Birželio 19-20 d. Vilniuje vyks Lietuvos U-16 (gim. 1994 ir vėliau) paplūdimio tinklinio čempionatas, kuris kartu skaitysis ir kaip jaunučių žaidynių atrankinis etapas.