BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Birželio 19-20 d. Vilniuje vyko Lietuvos jaunių U-16 (gim. 1994 m. ir vėliau) paplūdimio tinklinio čempionatas, kuris kartu buvo ir įskaitinis jaunučių žaidynių etapas. Puikiai jame pasirodė Žaidimų sporto mokyklos pirmoji komanda (treneris Romas Sujeta) Eimantas Stražnickas ir Klaidas Šapalas, kurie finale 2:0 (21:19, 22:20) nugalėjo Kelmės I-ąją komandą ir iškovojo aukso medalius. Dėl patekimo į pusfinalį pirmoji Marijampolės pora tiems patiems kelmiečiams buvo pralaimėjusi 1:2. Po pralaimėjimo E.Stražnickas ir K.Šapalas sėkmingai išnaudojo antrąjį šansą patekt į pusfinalį - 2:0 nugalėjo Palangą. Pusfinalyje marijampoliečiai lengvai – 2:0 nugalėjo Kelmės antrąją ir finale Kelmės pirmąją komandas. Trečiąją vietą čempionate iškovojo Šiaulių tinklininkai, kovoje dėl bronzos medalių 2:1 nugalėję Kelmės II. Reikia paminėti, kad K.Šapalas tinklinį žaidžia tik vasaromis, pastoviai Klaidas lanko krepšinio treniruotes pas trenerį Kęstutį Juozaitį.

Čempionate dalyvavo 27 komandos iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Raseinių, Šalčininkų, Kelmės ir Palangos. Marijampolės ŽSM atstovavo keturios trenerio R.Sujetos treniruojamos vaikinų komandos. Iš pogrupių į pagrindinį 16-os komandos turnyrą nepateko tik jauniausieji, U 14 čempionato nugalėtojai A.Kasparavičius ir M.Kvietelaitį pakeitęs M.Petrulis. Antroji Marijampolės komanda (K.Naujalis/L.Urmanavičius) 16-uke pralaimėjo Alytaus 1 ir Vilniaus 1 komandoms pasidalino 13-16 vietas, trečioji komanda (R.Dambrava/P.Miliauskas) nugalėję Raseinius, bet pralaimėję dvi rungtynes liko 9-12 vietoje.

Čempionų titulus iškovoję E.Stražnickas ir K.Šapalas Lietuvos jaunučių žaidynėse startuos turėdami aukščiausią 1-ąjį reitingą, be to jie Marijampolei iškovojo papildomą vietą į Vilniuje Liepos 3-5 d. vykstančias žaidynes. Šį savaitgalį Kelmėje vyks U-18 čempionatas, kuriame žada startuoti geriausias ir tituluočiausias Marijampolės jaunasis tinklininkas Audrius Aleknavičius kartu su geriausiu Vilkaviškio tinklininku Andriumi Strakalaičiu.

Rodyk draugams

Birželio 12-13 d. Raseiniuose vyko Lietuvos jaunių U – 14 (gim. 1996 m. ir vėliau) pliažo tinklinio čempionatas. Marijampolei atstovavo trys trenerio Romo Sujetos treniruojamos berniukų komandos. Be marijampoliečių čempionate dalyvavo 22 komandos iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Raseinių, Jonavos ir Palangos. Tokio amžiaus sportininkams tai yra pirmos oficialios varžybos ant smėlio, todėl žaidėjai neturi reitingo taškų. Komandos į lentelę surašomos ištraukus burtus, pagal kuriuos žaidžiama iki dviejų pralaimėjimų-komanda patyrusi du pralaimėjimus pasitraukia iš tolimesnių varžybų. Pirmajame rate visos trys Marijampolės komandos iškovojo pergales. Antrajame rate tarpusavyje susitiko dvi marijampoliečių komandos: Audrius Kasparavičius, Mantas Kvietelaitis 2:0 nugalėjo brolius-dvynius Matą ir Luką Navickus. Marijampolės pirmoji komanda A.Kasparavičius ir M.Kvietelaitis nugalėję visus varžovus … ir pralaimėję tik treniruočių draugams iš antrosios komandos Martynui Petruliui ir Pauliui Misiukevičiui iškovojo Lietuvos čempionų titulus. Po pralaimėjimo, A.Kasparavičius ir M.Kvietelaitis nugalėjo Raseinius, pusfinalyje 2:0 (15:11, 15:12) Panevėžį ir finale 2:1 Kelmę, nors pirmąjį setą ir pralaimėjo 12:15. Antroji Marijampolės pora M.Petrulis ir P.Misiukevičius varžybose dėl patekimo į pusfinalį 2:0 nugalėję būsimus čempionus, pusfinalyje pralaimėjo Kelmės, o rungtynėse dėl trečios vietos Šiaulių tinklininkams ir užėmė ketvirtąją vietą, antri Kelmės (M.Burneikis, A.Danbrauskas), treti Šiaulių (Milius, Vilkonis) tinklininkai.

Tai antras Marijampolės paplūdimio tinklininkų iškovotas čempionų titulas (2008 m. Lietuvos U-16 čempionais tapo A.Aleknavičius ir A.Strakalaitis) Lietuvos tinklinio istorijoje… čempionų iš Marijampolės galėjo ir nebūti, kadangi miestas nesugebėjo rasti lėšų (iki 200 Lt.) reikalingų degalams išvykti į Olimpinės sporto šakos varžybas. Jaunieji tinklininkai ir treneris už galimybę dalyvauti varžybose dėkoja savo tėveliams ir keletui tinklinio entuziastų.

Birželio 19-20 d. Vilniuje vyks Lietuvos U-16 (gim. 1994 ir vėliau) paplūdimio tinklinio čempionatas, kuris kartu skaitysis ir kaip jaunučių žaidynių atrankinis etapas.

Rodyk draugams


© 2018 Marijampolės tinklinis | Dizainas Windows Vista Administration | Susikurk savo blogą BLOGas.lt